Kdo jsem?

Jmenuji se Josef Voborník, tvořím tyto webové stránky o podlahách a mám rád řemeslo. V roce 1994 mi byl vystaven živnostenský list na podlahařinu a od té doby se v tom méně nebo více, ale stále pohybuji. Je úplně jedno co děláme, nebo čím jsme, ale když už něco děláme, dejme do toho 100%. Samozřejmě jsme lidi a může se něco pokazit, děláme to rukama a mnohdy zkoušíme a musíme zkoušet nové technologie a postupy, abychom mohli přinést nové inovace v oboru.

Je proto důležité, když se něco nepovede, najít řešení pro realizovanou zakázku takové, aby výsledek byl perfektní. Každá zakázka je zkušenost, hlavně zkušenost s lidmi, se kterými se setkávám a komunikuji denně. Na detailech záleží, dobrý je málo dobrý, a takhle to děláme 15 let, není to, co by měl zákazník slyšet. Nemůžu to přeci dělat pořád stejně, když materiály a technologie se neustále vyvíjí a jdou rychleji dopředu a to samé platí o nářadí. Proto na svých zakázkách používám nejnovější poznatky, které sbírám v zahraničí a u firem, pro které pracuji jako technik a díky tomu se dostávám do míst, kam se běžně podlaháři nedostanou.

Zkušenosti, které vstřebám, dále předávám formou školení vybraným podlahářům v ČR, kteří se chtějí také vzdělávat a být lepší a lepší. Ale to nestačí, je potřeba investovat do špičkového nářadí, které mi pomáhá zvládat náročné zakázky právě na detail. Nehledejte u mě zakázky typu tisíce metrů čtverečních, to není nic pro mě zakleknout, vyhrnout tuny materiálu a odejít. Každá podlaha, kterou položím, má svůj příběh. Pokládal vám jí totiž někdo, kdo má opravdu řemeslo rád, komu není jedno, co tam máte za podlahu, protože jste si jí vybrali, ale poradím vám, doporučím vám takovou podlahu, která bude ušitá právě pro vás na míru. Dostanete takovou podlahu, která splní vaše očekávání, podlahu, která má příběh. Takové podlahy pokládám totiž já, podlahář od srdce.

Chcete se dozvědět více... ?